Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

WordPress – najbardziej popularna w internecie platforma blogowa

Posiadacze tysięcy blogów mają podstawy do twierdzenia, że WordPress świetnie się do tego nadaje. Konkurencja na rynku pośród systemów do zarządzania treścią faktycznie jest duża, a mimo to WP od wielu lat niezmiennie lideruje na pierwszej pozycji. Z praktycznie nieograniczonych możliwości tego systemu korzysta nie tylko ogromna liczba niedużych firm, ale też duże korporacje, posiadające mocno rozbudowane pod względem funkcjonalnym strony.

A swoją popularność WordPress zawdzięcza wielu rzeczom. Przede wszystkim jest całkowicie darmowy, więc wydatki na uruchomienie całego projektu są niewielkie. Faktem jest że sporo rozmaitych wtyczek czy skórek jest płatna, lecz ilość bezpłatnych jest tak duża, że bez żadnego problemu można znaleźć wszystko co jest potrzebne. Mimo tego, że za system nie ma żadnych opłat, to jest on bardzo bezpieczny i stabilny. Dba o to wielotysięczna społeczność, u jakiej bez najmniejszego problemu można dostać wsparcie i pomoc.

Społeczność ta może też być źródłem ciekawych pomysłów i inspiracji, które można wykorzystać w swoich projektach. Dla właścicieli blogów istotne są też następne zalety WordPressa. Sama jego instalacja jest bardzo prosta nawet dla użytkowników nie mających dużego doświadczenia technicznego. Wszystko da się zainstalować i skonfigurować przez maksymalnie godzinę, i potem już da się publikować pierwsze wpisy. Wcale przy tym nie trzeba zostawać programistą, bowiem praktycznie wszystko można zrobić przy pomocy intuicyjnego i wygodnego panelu zarządzania.

Dotyczy to zarówno instalacji wtyczek i skórek, jak również obsługą kategorii i wpisów. Przy ostatnich jest do użytku wygodny wizualny edytor, z możliwością szerokiego formatowania tekstu i dodawania zdjęć i grafik. Mając już uruchomiony pierwszy blog warto go wypełnić jakąś wartościową treścią. Jeżeli ktoś chce, to postawić może na jedną z wybranych tematyk i trzymać się jedynie jej. Ale można również stworzyć blog wielotematyczny, przykładowo taki jak https://www.jakprowadzicbiznes.info/, takie miejsca także cieszą się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz