Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Biały uśmiech zdobi lepiej niż jakikolwiek inny dodatek. Jak sprawić, aby Twoje zęby zachwycały swoim wyglądem? W profesjonalnym gebinecie stomatologicznym z pewnością Ci w tym pomogą. Zdecyduj się na licówki

Jak szybko poprawić wygląd swoich zębów?

Jednym z najszybszych sposobów na poprawienie wyglądu swojego uśmiechu, bez konieczności przeprowadzenia rozległego leczenia stomatologicznego i oprócz regularnego wybielania zębów, są licówki stomatologiczne. Licówki wykonuje się z bardzo cienkiej porcelany lub żywicy kompozytowej, a następnie przykleja się je do przedniej części zęba. Licówki charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością, więc przy odpowiedniej pielęgnacji mogą służyć przez wiele lat. Licówki stomatologiczne są wykonywane indywidualnie na potrzeby pacjenta, tak aby wyglądały i funkcjonowały dokładnie tak samo, jak nasze naturalne zęby.

Korzyści z licówek stomatologicznych

Założenie licówek może całkowicie odmienić Twój uśmiech i podkreślić jego piękno. Jest to również jedna z najmniej inwazyjnych i najbardziej opłacalnych procedur stomatologii estetycznej. Licówki stomatologiczne mogą ukryć nieestetyczne zęby, zakryć niedoskonałości i poprawić ogólny wygląd zębów, stanowiąc znacznie bardziej przystępną cenowo alternatywę dla pełnej rekonstrukcji jamy ustnej. Specjaliści zajmujący się stomatologią estetyczną stosują różne techniki, dobierając je w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta. Zdecyduj się na licówki w celu odbudowy tylko jednego zęba lub kilku, tak aby stworzyć wrażenie całkowicie nowego uśmiechu.

Jaki rodzaj licówek wybrać?

Licówki porcelanowe są mocniejsze niż licówki z żywicy kompozytowej, nie zmieniają koloru ani nie przebarwiają się. Założenie licówek porcelanowych wymaga na ogół co najmniej 2 wizyt u dentysty, a licówki z żywicy kompozytowej można wykonać w ciągu jednej wizyty. Licówki porcelanowe zwykle utrzymują się dłużej niż licówki z żywicy kompozytowej. Należy również pamiętać, aby wybrać odpowiedniego specjalistę. Stomatologia (Warszawa) w Dentacity pomoże Ci zadbać o zdrowie jamy ustnej w kompleksowy sposób.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

0 komentarze

Dodaj komentarz