Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Serwis PROXIFIT oferuje w Zielonej Górze profesjonalną naprawę laptopów. Marka na początku funkcjonowała tylko stacjonarnie, aczkolwiek aktualnie oferowane są również świadczenia zdalne. Klienci rekomendując profixit głównie cenią rzetelne podejście do naprawiania oraz szybkość w realizowaniu konkretnych zleceń. PROXIFIT chwali się mianem rzetelnej, ze względu na to, że wszyscy technicy bez przerwy się kształcą. W efekcie, nie jest znaczące, od jakiej firmy wywodzi się sprzęt, gdyż umożliwione zostanie wykonanie naprawy. Poza naprawą konsol, gamepadów, laptopów oraz komputerów, realizowany jest również serwis telefonów.

Reparacja ma miejsce dopiero, jak technicy dokonają diagnozy sprzętu a także zrobią wycenę kosztów podjętych prac. Zleceniodawcy, który zaakceptuje zasady współpracy może oczekiwać na natychmiastową realizację zlecenia. Technicy nie tylko zajmują się bezproblemową realizacją napraw, lecz mogą też udzielać porad zleceniodawcom, którzy niekoniecznie orientują się w tym, w jaki sposób doskonale użytkować sprzęt, aby nie dochodziło do kolejnej awarii. Dodatkowo rady o charakterze technicznym udostępnione są na witrynie PROXIFIT. Eksperci po ukończonej pracy przekazują pisemną gwarancję. Jeśli potrzebne jest korzystanie z usług innego rodzaju, to też będą one realizowane.

Marka oferująca profesjonalny serwis przenośnych komputerów osobistych oraz komputerów robi całość w zgodzie z życzeniami właścicieli sprzętu. Naprawy obejmują i komputery od wielu marek: Lenovo, HP, DELL, Huawei, Acer, ASUS, SONY, Apple, MSI, SAMSUNG, czy Toshiba. Często są to: wymiana matrycy, wymiana dysku z przenoszeniem informacji, zmiana wentylatora, zmiana gniazda zasilania, wymiana klapy matrycy, wymiana obudowy, wymiana baterii, wymiana portu HDMI, wymiana klawiatury, wymiana pamięci przechowującej informacji o działaniu programów, wymiana układu skalującego HDMI, zmiana kamery, wymiana procesora, wymiana past termoprzewodzących, naprawa usterek powiązanych z elektroniką, usuwanie awarii po przedostaniu się wody pod obudowę, bądź zmiana płyty głównej.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

0 komentarze

Dodaj komentarz