Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Półki magazynowe zaprojektowane przez zakład MAG – COMPLEX to wyroby praktyczne, bezpieczne oraz estetyczne. W takim razie, wypełniają wszystkie wymagania, kiedy chodzi o użycie w przestrzeni magazynowej. Klienci mogą poza nimi zaopatrywać się też w pozostałe wyroby, a więc zagospodarują całą przestrzeń magazynową. Są to produkty w podkategoriach do jakich zaliczają się: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi oraz krzesła.

Jeśli chodzi o półki, to konsumenci mają do wyboru: regały paletowe, regały półkowe oraz regały wspornikowe. Regały paletowe to jedne z najchętniej wybieranych produktów, z uwagi na ich uniwersalne wykorzystanie. Transport towaru na palecie stanowi podstawę w wielu dyscyplinach, wobec czego magazyny powinny zostać do tego przystosowane. Półki paletowe są pewnym wyjściem, gwarantującym szybki załadunek. Są one skonstruowane w taki sposób, że posiadają wytrzymałość na uderzenia wózków widłowych w tłocznych przestrzeniach magazynu.

Gwarantują one też mobilność przy większych obciążeniach. Bazująca na modułach budowa tego typu regałów sprawia, iż można je szybko naprawiać, kiedy na przykład uderzy o nie wózek widłowy. Kolejną opcją w katalogu sprzedażowym są regały półkowe, czyli podstawowy typ regału, dedykowany do obsługi ręcznej. Regały półkowe sprawdzą się nie tylko w magazynach, ale też w punktach sprzedaży oraz w biurowcach. Półki na jakich może zmieścić się towar do siedmiuset kilogramów są łatwo dostępne, więc sprawniej wykonana jest praca w konkretnym miejscu, w którym ten regał się będzie znajdować.

W wypadku regałów półkowych zakład też zadbał o modułową budowę, wobec czego dostosowanie regału do osobistych oczekiwań nie będzie skomplikowane, podobnie jak i jego dalsza przebudowa. Poza wyrobami do jakich wliczają się stoły warsztatowe udostępnione są również regały dłużycowe, umożliwiające optymalne użytkowanie powierzchni magazynowej w wypadku złożenia na jej terenie przedmiotów o niestandardowym rozmiarze i kształcie. Każdy tego typu regał jest solidnie zrobiony.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

0 komentarze

Dodaj komentarz