Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Główne wiadomości w temacie szałwii białej dostępne są na witrynie GoldenTeacher. Można w takim razie obeznać się z nimi dokładnie, a jeśli będzie miało się jakiekolwiek zapytania, to zapytać redaktorów. Posiadają oni na tyle poszerzoną wiedzę, że chętnie podzielą się wszystkimi ciekawostkami, jakie poznają. Biała szałwia uznawana jest za święte ziele Indian Nawaho. Często przeprowadzali oni ceremoniały z użyciem kadzidła z białej szałwii. Miały one w zamierzeniu oczyszczenie pomieszczeń, jak i bieżącej sytuacji w życiu. Często także z ich wykorzystaniem chciano się z ludzi wyzbyć negatywnej energii.

Z tego powodu inne nazwy tej rośliny to szałwia ceremonialna albo szałwia święta. Precyzyjny opis tego skąd wzięła się szałwia wzbudza zaciekawienie pośród osób, które ona ciekawi i chciałyby dowiedzieć się, jak biała szałwia była wcześniej używana. W rzeczywistości, biała szałwia odgrywa istotną rolę w życiu rdzennych Amerykanów. Roślina traktowana jest przez nich jako „święte zioło” i zapala się ją w trakcie dowolnych ceremoniałów.

Określa się to smużeniem. Zgodnie z wierzeniami Indian Nawaho biała szałwia oddziałuje pozytywnie na energię domu, jak i kompletnego otoczenia. Kadzidła mogłyby być wykorzystywane też w tym celu, by oczyścić inne osoby. Biały dym, o intensywnym zapachu wypędza złe moce a także jest w stanie przywrócić idealną aurę. Biała szałwia nie bez powodu ma przypisanych tak dużo cennych właściwości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

0 komentarze

Dodaj komentarz