Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Bezpieczne operacje handlowe przeprowadzane za pomocą serwisu 1688 zachęcają polskich przedsiębiorców do realizowania importu dowolnych towarów właśnie za pomocą podanego portalu. Kwota każdej operacji handlowej, dotycząca przykładowo rowery z chin zostaje zamrożona do momentu docierania towaru do magazynu 1688 i skontrolowania, że zawartość jest taka jak powinna być oraz niezniszczona. Dopiero po przejściu przez taką procedurę dostawca otrzymuje wypłatę. Jeżeli zaś towar jest zniszczony, jest odesłany, a środki finansowe powracają do polskiego przedsiębiorcy.

Jest to bardzo wygodne oraz pozwala zaoszczędzić czas, ale też pieniądze, gdyż wszystko ma miejsce jeszcze na obszarze Chin, a nie w krajowym magazynie. Platforma gwarantuje także bezpieczeństwo prawno – celne, co oznacza od strony praktycznej, że wszystkie formalności będą przypilnowane. Specjaliści z zaprezentowanej marki posiadają rozeznanie w bieżących zapisach prawnych oraz w procedurach, wobec czego nie trzeba się o żadne formalności bać. Wszystkie wymagania dotyczące produktów takie jak atesty, bądź oznaczenia załatwiają eksperci z 1688. Legalny dostawca wdraża asortyment z Chin do obrotu na terenie Polski oraz w pozostałych państwach UE. Polski właściciel firmy może liczyć na tożsame reguły współpracy, jak gdyby współpracował także z przedsiębiorcą
polskim. Innowacyjnie przygotowana platforma jest także prosta w obsłudze.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

0 komentarze

Dodaj komentarz