Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek w swojej kancelarii wykonuje wiele usług prawniczych, nawiązujących do wielu jego gałęzi. Są to głównie sprawy o rozwód a także sprawy z tematyki wspólnot mieszkaniowych. W zakresie spraw o rozwód interesanci prywatni mogą oczekiwać na opracowanie pozwu a także na reprezentowanie w sądzie. Adwokat Tarnów zajmie się też: alimentami, wyznaczaniem opieki nad potomstwem, przysposobieniem, ustaleniem zakresu władzy rodzicielskiej, rozdziałem majątku, czy kwestiami związanymi z przemocą w rodzinie. Mająca doświadczenie adwokatka doskonale ma świadomość tego, że sprawy o rozwód są sprawami domagającymi się wyjątkowego potraktowania, wobec czego podchodzi do zleceniodawców delikatnie a także empatycznie. Zwłaszcza, kiedy główną osią konfliktu są dzieci.

Specjalistka dokładnie zapozna się z historią rodziny, a później zinterpretuje ją w zgodzie z zapisami prawniczymi. Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek zajmuje się tak samo sprawami z wyznaczeniem winnego rozpadowi związku małżeńskiego, ale też wtedy gdy rozwód jest prowadzony bez wyznaczania winy. Jest ona też pomocą dla klientów, kiedy chodzi o kwestie mediacji. Wsparcie adwokackie dotyczy także obsługi wspólnot mieszkaniowych oraz administratorów wspólnot. Współpraca może odbywać się na zasadach stałej obsługi prawniczej, rozliczanej ryczałtowo bądź obsługi doraźnej, która rozliczana jest godzinowo za określone zamówienie.

W ramach wspólnot mieszkaniowych w kancelarii proponowane jest: opracowanie regulaminów, uchwał wspólnoty i zarządu, sporządzanie wraz z analizą i opiniowaniem umów najmu, dzierżawy, a także cywilnoprawnych zawieranych z oferentami usług, a także obszernie postrzegane poradnictwo z zakresu prawa, na równi w kwestiach zarządu, jak i członków wspólnoty mieszkaniowej. Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek zajmuje się również reprezentacją wspólnoty przed sądami powszechnymi, jak i przed dowolnymi organami administracji.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

0 komentarze

Dodaj komentarz