Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Strefa Skoków: opcja wykonania skoku ze spadochronem w tandemie

Strefa Skoków daje opcję wykonania skoku ze spadochronem w tandemie. Skoki mają miejsce w różnych miastach i są tam przeróżne uwarunkowania. Cena uzależniona jest też od tego, w jaki sposób i, w jakim dokładnie mieście i kiedy ma miejsce skok. Zainteresowani mają możliwość też decydować się na przeróżne warianty. Mogą na przykład zdecydować się na: wyłącznie skok, skok z filmem nakręconym przez instruktora albo skok z filmem oraz zdjęciami wykonanymi przez jeszcze jednego pilota.

Znaczy to, że każdy może zdecydować się dokładnie na taką usługę, na jakiej zależy mu najbardziej. Każdy skok w tandemie warszawa to przygoda na mniej więcej dziesięć minut odbywającej się w bezpiecznych warunkach adrenaliny.

Wszyscy instruktorzy są odpowiednio wyszkoleni, a więc nie ma ryzyka, że komukolwiek mogłoby się coś stać. Tandem pilot to wykwalifikowany instruktor spadochroniarstwa. Czuwa on nad właściwym tokiem całego przelotu oraz nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem posiada 2 czasze, główną i zapasową oraz specjalny automat, jaki uruchamia czaszę zapasową na konkretnej wysokości w przypadku gdyby spadochron główny nie otwierał się wcześniej. To też podwyższa bezpieczeństwo skoku tandemowego.

Żeby wykonać skok w tandemie nie trzeba przejść żadnych szkoleń ani zrobić badań u lekarza. Są jedynie wybrane choroby nie będące polecane do skoku. Należy też mierzyć więcej niż 125 centymetrów i ważyć mniej niż sto dziesięć kilogramów. Jeśli spełni się te wymagania, to wystarczy zamawiać dla siebie skok przez formularz na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz