Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Niekorzystne doznania po zażyciu substancji o działaniu psychoaktywnym nie są wcale zjawiskiem rzadkim, wobec czego nie jest dziwne, że wiadomości w ich temacie pojawiły się na portalu. Każdy badtrip bez wątpienia będzie długo przypominany przez osobę, która go doświadcza, wobec czego opłaca się najpierw zadbać o swój maksymalny komfort. Pomimo tych bad tripów wiele osób dalej przyjmuje środki odurzające i opisują własne doznania na różnych forach internetowych.

Pojawiły się również publikacje naukowe w tym temacie, ukazujące, iż bad tripy zwykle mogą dzielić się na trzy podkategorie: stany negatywne, halucynacje a także zaprzeczanie.

Standardowo podróże po spożyciu narkotyku są czymś przyjemnym, natomiast złe podróże zdarzają się na równi często. Nie da się de facto przewidywać, jak konkretny halucynogen wpłynie na konkretną osobę. Symptomy po przyjęciu narkotyku mogą być różne. W propozycji łagodnej mogą to być przygniatające rozmyślania aż do postaci rozbudowanej, kiedy to dochodzi do trudnych do pozbycia się urojeń, jakie mogłyby doprowadzać nawet do wypadku lub mogłyby zagrażać życiu.

Bad trip jest indywidualnym przeżyciem i z tego powodu nie warto zażywać środków odurzających, a już z pewnością nie wówczas, {gdy|kiedy| będzie się w trudnym stanie. Warto przekładać to na inny czas. Odczucie to może być rezultatem niewłaściwego set and setting, czyli niewłaściwego nastawienia psychicznego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

0 komentarze

Dodaj komentarz