East Beard Company wosk do wąsów 30ml

Producent East Beard Company
Czas dostawy 24 godziny
38.90

Dogłębne badania wskazują, że ponad 70% brodaczo wąsaczy nie kręci wąsa, a po prostu nosi go z dumą. Jak z noszeniem wąsa jest to już każdy z nas wie i mimo wielkiego szacunku i uczucia jakim go darzymy, wąs ten jest umęczony, utetłany i w ciągłym nieładzie... Wszystko to dlatego, że mięsisty wąs bez kręcenia poprostu włazi gdzie chce, zażycie na niego twardego wosku, powoduje, że już po kilku godzinach wosk się wykrusza, a wąs znowu żyje własnym życiem...
Dlatego stworzyliśmy wosk przeznaczony do codziennego użytku, który bardziej modeluje wąs, niż go usztywnia. Odpowiednio dobrany skład wosku powoduje, że wosk nie wykrusza się, a i po umyciu wąsa wystarczy poprawić go zgodnie z naszym upodobaniem i znowu wygląda doskonale!
Oczywiście jeśli masz ochotę na fantazyjne wywinięcie to też powinien sprostać, choć do tego znacznie lepiej nadają się twarde woski! Nadaje się też na wyjątkowo oporne brody!

Wosk do wąsów "Everyday use" poza tym, że pozwoli Ci nosić się z szykiem i klasą, zadba również o pielęgnację twojego wąsa. Wykonany jest w 100% z naturalnych składników, a żeby zachować najwyższą jakość robiony jest ręcznie w małych seriach.

Co i jak:
Wosk stosuj na suchego wąsa. Nabierz na górną część paznokcia niewielką ilość (połówki ziarnka grochu), rozetrzyj wosk w palcach i nałóż na wąsa 2 do 4 takich porcji. Dobrze wmasuj wosk i nadaj wąsu odpowiedni kształt. W przypadku sklejenia, rozczesz go grzebieniem do wąsa lub szczotką z dzika.
Aby wosk był bardziej plastyczny i łatwiejszy w układaniu, proponujemy nosić puszkę w kieszeni spodni. Dzięki temu będziesz miał go też zawsze przy sobie, w gotowości do drobnych poprawek!
UWAGA: nie przesadź z ilością (wosk jest bardzo wydajny), stosujemy zasadę im mniej tym lepiej!

Chwyt: średni
Połysk: mały
Zapach: bardzo rześki i świeży zapach cytrusów i wetiweru - znakomita inhalacja o poranku!

Pojemność 30 ml 

SKŁAD: Cera alba, Cocos nucifera, Vetiveria zizanioides, Boswellia cartelli, Mentha piperita, Citrus limonum.

Udostępnij

Polecane