Duelist Szampon do brody 100ml

Producent Duelist
Czas dostawy 24 godziny
66.67 88.90

Duelist Szampon do brody 100ml

Przy projektowaniu szamponu Duelist postanowili wywrócić kolejność działań do góry nogami i zacząć od zapachu, ale nie samego szamponu, lecz naszego zarostu. Zadali sobie pytanie: co poza oczywistą i podstawową funkcją mycia, jest najistotniejszą cechą doskonałego produktu takiego jak szampon? Zarost, z którego jesteśmy tak dumni, narażony jest w ciągu całego dnia na niezliczone ilości zabrudzeń. Całodzienne aktywności pozostawiają na brodzie kurz, zabrudzenia, a kulminacją są wszystkie odrobiny jedzenia, które chcąc nie chcąc zanieczyszczają nasz zarost. Tak więc, zapach.   Wiedzieliśmy, że po ciężkim dniu, nasze naturalne futro lubi mieć na sobie wszystkie zapachy, z jakimi mieliśmy do czynienia. Stwierdzili, że nie ma ważniejszej rzeczy dla brodacza niż to, żeby jego broda dobrze pachniała, była miła w dotyku i świetnie wyglądała. Właśnie te cechy towarzyszyły nam przez cały proces tworzenia formuły dla szamponu Duelist.

System AromaGuard niweluje wszystkie nieprzyjemne zapachy, z którymi mieliśmy do czynienia w ciągu dnia. Jego zadaniem nie jest maskowanie nieprzyjemnych zapachów lub jak to bywa najczęściej zakrywanie ich innym przyjemnym aromatem. Technologia AromaGuard niweluje zapachy likwidując je całkowicie.   

Niemniej ważne stało się dla nas zadbanie o prawidłową ochronę naszej skóry. Zastosowana kompozycja składników pozwoliła nam na uzyskanie efektu ochronnego: przeciwbakteryjnego i przeciwgrzybicznego, który wspomaga przywrócenie naturalnego stanu skóry brody oraz wzmacnia naturalną florę bakteryjną, dzięki czemu broda i skóra twarzy pozostaje zdrowa, bez podrażnień i naturalna.

Udostępnij

Polecane