Biofficina Toscana Pikantna odżywka do brody 100ml

Producent Biofficina Toscana
Czas dostawy 24 godziny
39.00

O zmiękczającym działaniu z dodatkiem organicznej kocanki z wyspy Elba. 100 ml

Ten oryginalny innowacyjny produkt pomagający pielęgnować i zmiękczać brodę został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie produktów do pielęgnacji dla mężczyzn. Naturalna, przyjazna środowisku naturalnemu certyfikowana odżywka jest bezpieczna i została stworzona z użyciem wyłącznie najwyższej jakości składników organicznych.

Ekstrakt toskańskiej organicznej kocanki jest bogaty w flawonoidy i antyoksydacyjne polifenole, dzięki czemu chroni, oczyszcza i naprawia skórę brody. Czynnikiem warunkującym szczególny aromat organicznej kocanki są unikalne ziemie wyspy Elba.

Ekstrakt ślazu wykazuje silny efekt zmiękczający, nawilża i odżywia.

Krwawnik zawierający azulen, taninę, fitosterole i inulinę ma łagodzące, stymulujące i ochronne właściwości oraz sprzyja zdrowiu i wzrostowi brody.

Toskańska oliwa z oliwek typu extra virgin pełna naturalnych antyoksydantów i kwasów tłuszczowych wykazuje silne uzupełniające, ochronne i nawilżające działanie. Działanie zmiękczające i układające jest wspierane wysoką zawartością aktywnych składników takich jak mocznik, pantenol, czy sok z aloesu. Połączenie najlepszych składników i unikalnej formuły ułatwia pielęgnację i układanie brody, a orzeźwiający aromat naturalnych olejków eterycznych i roślin aromatycznych dodatkowo ładuje energią o każdej porze dnia.

Aromat: naturalne pikantne nuty (z olejków eterycznych)

Zalecane użycie: zaaplikuj małą ilość na brodę rozprowadzając równo i wmasowując przez kilka chwil.

Aktywne składniki: ekstrakty organicznej kocanki, krwawnika, ślazu, organiczna oliwa z oliwek, mocznik, pantenol, sok z aloesu.

Udostępnij

Polecane

Brak produktów