Baxter of California Clay Effect Spray 120ml

Producent Baxter of California
Czas dostawy 24 godziny
69.99 99.99

Baxter of California Clay Effect Spray 120ml

Wielofunkcyjny spray zapewniający idealną teksturę z mocnym holdem.

Clay Spray Effect jest najnowszą innowacją od Baxter of Califonia, rewolucyjny spray, który pozostawi Twoje włosy z nieprawdopodobną teksturą przy zachowaniu mocnego chwytu. Clay Spray dodaje włosom lekkości, nie pusząc włosów. Ten ultra-lekki produkt zawiera olejek rycynowy oraz jojoba, które zapewniają witaminy i nawilżenie dla Twoich włosów. Dodatek ekstraktu z zielonej herbaty zapewnia anty-oksydanty, dzięki którym Twoje włosy pozostaną w bardzo dobrej kondycji. Spray zapewnia odporność na wilgoć, można go używać z wykorzystaniem suszarki. 

Ten "Clay-w-sprayu" zapewnia matowe wykończenie i mocny chwyt dla wszystkich typów włosów - krótkich, długich czy też kręconych, oraz dla wszystkich rodzajów fryzur - side part, czy też pompadour jest mu nie straszny! 

Jak używać?

Użyj sprayu na lekko zwilżone lub całkowicie suche włosy i stylizuj zgodnie z upodobaniami. Można również zaaplikować spray bezpośrednio na dłonie i rozcierać płyn we włosach. Naciśnij spray od 3 do 8 razy w zależności od gęstości oraz długości włosów. 

Udostępnij

Polecane